Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sandalye

Three Legged

Sandalye Üç Ayaklı Sandalye, dinlenmek ve süslemek için tasarlanmış el yapımı bir alettir. Genlerinde ağaç işçiliğinin özü var. Koltuk arkalığının şekli, koltuğun altına yerleştirilmiş bir bükme çubuğu ile yerine gerilen doğal ip ile oluşturulur. Bu, bugüne kadar deneyimli ustalar tarafından kullanılan bir ağaç işleme el aleti olan geleneksel yay testerelerinde bulunabilen çok etkili bir sıkma yöntemidir. Üç ayak, tasarımı basit ama her yüzeyde sabit tutmak için pratik bir çözümdür.

Proje Adı : Three Legged, Tasarımcıların adı : Ricardo Graham Ferreira, Müşterinin adı : oEbanista.

Three Legged Sandalye

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.