Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Spa, Güzellik Salonu

LYNX CLUB Business & Beauty

Spa, Güzellik Salonu Üç kattan oluşan kompleks. Birinci ve ikinci katlarda uzay tarzında bir iç mekan. Bir lobi ve havuzlu ve SPA alanlı beş salondan oluşur. Teknik olarak donatılmış çok amaçlı, özlü basit formlar, güvenli ve rahat olan her salonun alanı. Her oda renk düzenine sahiptir. Bir iç mekanın kimliğini vurgulayan fütürizm ve gerçeküstücülük unsurları sunulur. 3. katta salon, restoran ve yazarın otel SPA numaraları yerleştirildi

Proje Adı : LYNX CLUB Business & Beauty, Tasarımcıların adı : Gurleva Marina, Müşterinin adı : Gurleva Marina.

LYNX CLUB Business & Beauty Spa, Güzellik Salonu

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.