Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Restoran Iç Tasarımı

RICO Spanish Dining

Restoran Iç Tasarımı Ortak kavram “geleneksel ve beklenmedik”, diğer bir deyişle “gelenek ve öngörülemez” dir. Ve oran "gelenek 8: tahmin edilemez 2" dir. Müşterimizle birlikte bu kurala (orana) karar verdik ve başarılı bir sonuç elde ettik. Bir restoranda çeşitli sahneler yaratmamıza rağmen bir birlik duygusu yaratabildik. Orijinallerden gelen egzotik duyguları ve şimdiki an tasarımlarımız birleştirerek bu sonuca götürür.

Proje Adı : RICO Spanish Dining, Tasarımcıların adı : Aiji Inoue, Müşterinin adı : RICO Spanish Dining.

RICO Spanish Dining Restoran Iç Tasarımı

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.