Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çok Işlevli Ekici

Lab

Çok Işlevli Ekici Bu proje, endüstri ve doğa arasındaki ilişkiler hakkında duygu ve düşünceler yaratmak ve üretmek istiyor. LAB, iç mekan bitkilerini yetiştirmek için kolay ve şık bir yol getiriyor. Kullanıcılar, boyutunu farklı alanlara uyacak şekilde yapılandırabilir ve ışıkları, bitkilerin yeterli doğal ışık kaynağı olmayan alanlarda olmasını sağlar. Saksı veya ışık kaynağı olarak kullanabileceğiniz farklı cam kap konfigürasyonları ile kullanıcıların oynamasına imkan veren modüler bir yapıdır. Tasarım, teraryumlar, hidroponikler ve geleneksel yetiştirme yöntemleri için kapları dikkate alıyor.

Proje Adı : Lab, Tasarımcıların adı : Diego León Vivar, Müşterinin adı : Diego León Vivar.

Lab Çok Işlevli Ekici

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.