Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sarkıt Lamba

Golden cuboids

Sarkıt Lamba Gobo'dan altın küpler, bir uyum düşüncesi ile yapılır. Polihédronlar, gerginlik ve altın oran bu tasarımda merkezi bir konuma sahiptir. altın küboidlerin gücünde bulunan güzelliğin ve bir çeşit tutarlılığın anahtarıdır. Bu fikstür süspansiyonu bir kasnak sistemi üzerinde çalışır. Işık ışınlarını filtreleyen çok sayıda farklı form alabilir ve bu nedenle bir odayı gölgeler ve saf ve çeşitli çizgilerle süsleyebilir. Kullanılan malzemelerin hafifliği ile saflık ve aydınlatma yoğunlaşmaktadır.

Proje Adı : Golden cuboids, Tasarımcıların adı : Nicolas Brevers,, Müşterinin adı : Gobo.

Golden cuboids Sarkıt Lamba

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.