Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Katalog

Classical Raya

Katalog Hari Raya hakkında bir şey - geçmişin zamansız Raya şarkılarının bugüne kadar hala insanların kalplerine yakın olması. Tüm bunları yapmanın 'Klasik Raya' temasından daha iyi bir yolu var mı? Bu temanın özünü ortaya çıkarmak için hediye sepeti kataloğu eski bir vinil plağı andıracak şekilde tasarlanmıştır. Amacımız şuydu: 1. Ürün görselleri ve bunların fiyatlarından oluşan sayfalar yerine özel bir tasarım parçası yaratmak. 2. Klasik müzik ve geleneksel sanatlar için takdir düzeyi oluşturur. 3. Hari Raya'nın ruhunu ortaya çıkarın.

Proje Adı : Classical Raya, Tasarımcıların adı : Vincent Teoh Boon Seang, Müşterinin adı : Giftseries Sdn. Bhd..

Classical Raya Katalog

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.