Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Katalog

Classical Raya

Katalog Hari Raya hakkında bir şey - geçmişin zamansız Raya şarkılarının bugüne kadar hala insanların kalplerine yakın olması. Tüm bunları yapmanın 'Klasik Raya' temasından daha iyi bir yolu var mı? Bu temanın özünü ortaya çıkarmak için hediye sepeti kataloğu eski bir vinil plağı andıracak şekilde tasarlanmıştır. Amacımız şuydu: 1. Ürün görselleri ve bunların fiyatlarından oluşan sayfalar yerine özel bir tasarım parçası yaratmak. 2. Klasik müzik ve geleneksel sanatlar için takdir düzeyi oluşturur. 3. Hari Raya'nın ruhunu ortaya çıkarın.

Proje Adı : Classical Raya, Tasarımcıların adı : Vincent Teoh Boon Seang, Müşterinin adı : Giftseries Sdn. Bhd..

Classical Raya Katalog

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.