Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Gömme Aydınlatma

Drop

Gömme Aydınlatma Drop, minimalist bir estetik ve dingin bir atmosfer arayan hafif bir armatürdür. İlham kaynağı doğal ışık, serinlik, çatı pencereleri, sakinlik ve dinginlikti. İşlevsellikle güzellik arasında kusursuz bir füzyon, tavan ve aydınlatma ile ulaşılan mükemmel bir uyum. Drop, doğal, minimalist ve rahat bir şekilde akan bir iç tasarımı teşvik etmek için bir bozulmadan ziyade bir eğim olarak tasarlandı. Amacımız estetik trendleri yakalamak ve bunları bu yeni armatüre uygulanacak tasarım değerlerine dönüştürmek olmuştur. Zarafet ve performans mükemmel birleşik.

Proje Adı : Drop, Tasarımcıların adı : Rubén Saldaña Acle, Müşterinin adı : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Drop Gömme Aydınlatma

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.