Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Görsel Sanat

Scarlet Ibis

Görsel Sanat Proje, Kızılaynak'ın ve doğal çevresinin, özellikle renk ve kuş büyüdükçe yoğunlaşan canlı tonlarına vurgu yapan bir dizi dijital resim dizisidir. Eser, benzersiz özellikler sağlayan gerçek ve hayali unsurları birleştiren doğal çevre arasında gelişir. Kızılaynak, kuzey Venezuela kıyılarında ve bataklıklarında yaşayan, Güney Amerika'nın yerli bir kuşudur ve canlı kırmızı renk, izleyici için görsel bir gösteri oluşturur. Bu tasarım, kızıl aynakların zarif uçuşunu ve tropikal faunanın canlı renklerini vurgulamayı amaçlamaktadır.

Proje Adı : Scarlet Ibis, Tasarımcıların adı : Gabriela Delgado, Müşterinin adı : GD Studio C.A.

Scarlet Ibis Görsel Sanat

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.