Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ofis Masası

Divax

Ofis Masası Divax, Sahar Bakhtiari Rad tarafından tasarlanan ve Amirhossein Javadian tarafından özel ve benzersiz bir tasarıma sahip yeni bir ofis masasıdır. Diğer masa türlerinden farklıdır çünkü çalışanları çekecek ve iş güvenini artıracak yeni bir işyeri yaratır. Küçük ön büro, çalışan ve müşteriler arasındaki bağdır. Çalışanlar, işyerindeki oksijeni artırmak ve kirliliği azaltmak için bazı bitkileri masanın üzerine koyabilirler.

Proje Adı : Divax, Tasarımcıların adı : Sahar, Müşterinin adı : Novin Tarh Arsh Ashian(DIVAX)Co..

Divax Ofis Masası

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.