Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Masa, Sandalye, Armatür

Ayers

Masa, Sandalye, Armatür Objenin şekli ve bütünlüğü, üretimdeki malzemelerin yenilikçi kullanımı ile birleşen mantar ve "mantar" bu parçayı diğerlerinden ayıran benzersiz faktörlerdir. Her sandalye, tek bir mantar bloğundan yüksek teknolojiye sahip bir CNC makinesinde şekillendirilmiştir. Tablonun tabanına da aynı yöntem uygulanır. Armatürün masa üstü ve çan çiçeği, parçalara hafiflik veren "mantardan" (bazalt elyafı mantarı birleştiren yenilikçi bir malzeme) yapılmıştır. Lamba, aydınlatma sisteminde LED teknolojisini kullanır.

Proje Adı : Ayers , Tasarımcıların adı : Albertina Oliveira, Müşterinin adı : Albertina Oliveira.

Ayers  Masa, Sandalye, Armatür

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.