Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bar Masası

Par 789232

Bar Masası Par 789232 Bar Masası, organik tasarım ilkelerinden ve doğadan ilham aldı, bar masası tasarımı, formu oluşturmak için tohum olarak 789232 sayısı kullanılarak bir parametrik algoritma ile oluşturuldu, bu nedenle tasarım Par 789232 olarak adlandırılıyor. Genel olarak, modern bir tasarım ticari ve ev içi kullanım için uygun benzersiz bir form ve şekle sahiptir.

Proje Adı : Par 789232, Tasarımcıların adı : Ivan Mickewicz, Müşterinin adı : Ivan Mickewicz.

Par 789232 Bar Masası

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.