Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çok Amaçlı Masa

Bean Series 2

Çok Amaçlı Masa Bu tablo Bean Buro prensip tasarımcıları Kenny Kinugasa-Tsui ve Lorene Faure tarafından tasarlandı. Proje, Fransız Eğrilerinin kıvrımlı şekillerinden ve yapboz yapbozlarından esinlenmiştir ve bir ofis konferans salonunun ana parçası olarak hizmet vermektedir. Genel şekil, geleneksel resmi kurumsal konferans masasından dramatik bir şekilde ayrılan kıpır kıpır kıpırtılarla dolu. Masanın üç bölümü, oturma düzenlemelerini değiştirmek için farklı genel şekillerde yeniden yapılandırılabilir; değişimin sürekli durumu yaratıcı ofis için eğlenceli bir atmosfer yaratır.

Proje Adı : Bean Series 2, Tasarımcıların adı : Bean Buro, Müşterinin adı : Cheil .

Bean Series 2 Çok Amaçlı Masa

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.