Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Alışveriş Merkezi

Adagio Townplaza

Alışveriş Merkezi Komşuluk yaşam tarzına dayanan tasarım, insanların ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet edecek şekilde uyarlanmıştır. Herkesin keyif alabilmesi için aileler için dengeli bir yer olarak düşünülmüştür. En çok etkileşimin gün boyunca zemin seviyesinde gerçekleştiği ana bir plaza, sağlık, moda ve güzellik için tasarlanan ikinci kat ve 14: 00'dan gece yarısına kadar hayata geçecek lounge bar ve restoranların bulunduğu 3. kat. Ana yönlerden biri, ünitelerin% 90'ının herhangi bir yerden doğrudan bir görüşe sahip olmasıdır. Gündüz işgal edilen yerler geceleri boş olduğu için otopark da bu şekilde optimize edilmiştir.

Proje Adı : Adagio Townplaza, Tasarımcıların adı : Adagio Townplaza, Müşterinin adı : HAUS INMOBILIARIA SA.

Adagio Townplaza Alışveriş Merkezi

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.