Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Masa, Sehpa, Kaide

Trifold

Masa, Sehpa, Kaide Üç Katlı'nın şekli, üçgen yüzeyler ve benzersiz bir katlama sırası kombinasyonu ile bilgilendirilir. Minimalist ancak karmaşık ve heykelsi bir tasarıma sahiptir, her açıdan benzersiz bir kompozisyon ortaya koymaktadır. Tasarım, yapısal bütünlüğünden ödün vermeden çeşitli amaçlara uyacak şekilde ölçeklendirilebilir. Üç Katlı, dijital üretim yöntemlerinin ve robotik gibi yeni üretim teknolojilerinin kullanımının bir serisidir. Üretim süreci, 6 eksenli robotlarla metal katlama konusunda uzmanlaşmış bir robotik imalat şirketi ile işbirliği içinde geliştirilmiştir.

Proje Adı : Trifold, Tasarımcıların adı : Max Hauser, Müşterinin adı : .

Trifold Masa, Sehpa, Kaide

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.