Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bluetooth Kol Saati

Knotch

Bluetooth Kol Saati İnsanlar telefonlarını günde 150 defadan fazla kontrol ediyor. Günümüzde tasarlanan akıllı saatler, saatin içindeki başka bir mobil cihazdır. Akira Samson Design'ın “Knotch” özelliği, kullanıcının telefonla Bluetooth bağlantısından bildirim / cevapsız bildirim almasını ve titreşim geribildirimi vermesini ve böylece insanların telefonlarını daha az kontrol etmelerini sağlayan bir akıllı saattir. “Knotch” iyi bir görünürlük ve kullanıcı dostu kullanıcı arayüzüne sahiptir. “Knotch” düşük maliyetli bir saattir, bu nedenle moda trendlerini takip etmek ve teknolojiyi geliştirmek isteyen gençler bunu kolayca karşılayabilir.

Proje Adı : Knotch, Tasarımcıların adı : Akira Deng, Samson So, Müşterinin adı : Akira Samson Design.

Knotch Bluetooth Kol Saati

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.