Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Epinefrin Enjektörü

EpiShell

Epinefrin Enjektörü EpiShell, taşıyıcıların günlük yaşamında tıbbi bir cihaz olmaktan öte, dost canlısı bir yardımcıdır. Epinefrin enjektör taşıyıcıları için, kullanıcıların enjektör kullanma korkusunu azaltmak, hastalara enjektörü günlük taşıma hatırlatmak ve acil durumlarda enjeksiyon yapmayı daha sezgisel hale getirmek amacıyla kullanıcı merkezli bir çözümdür. Entegre cep telefonu şarj cihazı, Bluetooth bağlantısı, sesli rehberlik ve değiştirilebilir dış kabuğa sahiptir. Akıllı telefondaki Uygulaması sayesinde, kullanıcılar kolayca IFU, Bluetooth bağlantısı, Acil iletişim ve Dolum / Exp gibi işlevlerini yönetebilir.

Proje Adı : EpiShell, Tasarımcıların adı : Hong Ying Guo, Müşterinin adı : .

EpiShell Epinefrin Enjektörü

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.