Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Led Kolye Lamba

Stratas.07

Led Kolye Lamba Her ayrıntıda yüksek standartta işleme ve mükemmellik ile basit, temiz ve zamansız bir tasarım yaratmaya çalışıyoruz. Özellikle Stratas.07, mükemmel simetrik şekli ile kesinlikle bu şartnamenin kurallarına uymaktadır. Dahili Xicato XSM Artist Serisi LED modülünde Renk İşleme İndeksi> / = 95, 880lm parlaklık, 17W güç, 3000 K renk sıcaklığı - sıcak beyaz (istek üzerine 2700 K / 4000 K mevcuttur) . LED modüllerinin ömrü üretici tarafından 50.000 saat - L70 / B50 olarak belirtilmiştir ve renk, ömür boyu tutarlıdır (ömür boyunca 1x2 adım MacAdams).

Proje Adı : Stratas.07, Tasarımcıların adı : Christian Schneider-Moll, Müşterinin adı : STRATAS-leuchtenmanufaktur-berlin.de e.K..

Stratas.07 Led Kolye Lamba

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.