Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Aydınlatma Armatürü

Yazz

Aydınlatma Armatürü Yazz, bükülebilir yarı sert tellerden yapılmış eğlenceli bir aydınlatma armatürüdür ve kullanıcının ruh hallerine uygun herhangi bir şekle veya forma bükülmesini sağlar. Ayrıca, birden fazla üniteyi birlikte birleştirmeyi kolaylaştıran ekli bir jak ile birlikte gelir. Yazz aynı zamanda estetik açıdan çekici, kullanıcı dostu ve ekonomiktir. Konsept, endüstriyel minimalizm kendi başına bir sanat olduğu için, estetik ışıklandırmayı kaybetmeden güzelliğin nihai ifadesi olarak aydınlatmayı en temel şartlarına indirgeme fikrinden geldi.

Proje Adı : Yazz, Tasarımcıların adı : Dalia Sadany, Müşterinin adı : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Yazz Aydınlatma Armatürü

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.