Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Otomatik Göçmenlik Terminali

CVision MBAS 2

Otomatik Göçmenlik Terminali MBAS 2, güvenlik ürünlerinin doğasına meydan okumak ve gözdağı ve hem teknolojik hem de psikolojik yönlerden korkuyu en aza indirmek için tasarlanmıştır. Tasarımı, tanıdık ev bilgisayarı öğelerini, Tayland sınırındaki kırsal vatandaşlara kullanıcı dostu bir görünüm sağlamak için yeniden yorumluyor. Ekrandaki ses ve görseller, ilk kez kullanıcıları süreç boyunca adım adım yönlendirir. Parmak izi altındaki çift renk tonu, tarama bölgelerini açıkça gösterir. MBAS 2, sınırları aşma şeklimizi değiştirmeyi amaçlayan, birden fazla dile ve kolay ayırt edici olmayan kullanıcı deneyimine olanak tanıyan benzersiz bir üründür.

Proje Adı : CVision MBAS 2, Tasarımcıların adı : Prompong Hakk, Müşterinin adı : Chanwanich Company Limited.

CVision MBAS 2 Otomatik Göçmenlik Terminali

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.