Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Hasta Izleme Sistemi

Touch Free Life Care

Hasta Izleme Sistemi Dokunmasız cankurtaran yatağı, fizyolojik fonksiyonları izlemek için gömülü yongalarla yapılır. Ayrıca bu ekran hemşire tarafından uygulanan ilaçların ve sıvıların kaydını tutmak için kullanılır ve daha sonra hemşire istasyonundaki arayüze gönderilir. Hemşire istasyonundaki arayüz, hastanın vücut ısısı, kan basıncı, uyku düzeni ve nem seviyeleri gibi parametrelerdeki değişiklikleri gösterir ve uyarır. Bu nedenle, tlc kullanılarak birçok çalışma saati kaydedilebilir.

Proje Adı : Touch Free Life Care, Tasarımcıların adı : nikita chandekar, Müşterinin adı : MIT Institute of Design.

Touch Free Life Care Hasta Izleme Sistemi

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımcısı

Dünyanın en iyi tasarımcıları, sanatçıları ve mimarları.

İyi tasarım büyük bir takdiri hak eder. Her gün, özgün ve yenilikçi tasarımlar, harika mimari, şık moda ve yaratıcı grafikler yaratan harika tasarımcılara yer vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugün size dünyanın en büyük tasarımcılarından birini sunuyoruz. Bugün ödüllü bir tasarım portföyüne göz atın ve günlük tasarım ilhamınızı alın.