Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Hasta Izleme Sistemi

Touch Free Life Care

Hasta Izleme Sistemi Dokunmasız cankurtaran yatağı, fizyolojik fonksiyonları izlemek için gömülü yongalarla yapılır. Ayrıca bu ekran hemşire tarafından uygulanan ilaçların ve sıvıların kaydını tutmak için kullanılır ve daha sonra hemşire istasyonundaki arayüze gönderilir. Hemşire istasyonundaki arayüz, hastanın vücut ısısı, kan basıncı, uyku düzeni ve nem seviyeleri gibi parametrelerdeki değişiklikleri gösterir ve uyarır. Bu nedenle, tlc kullanılarak birçok çalışma saati kaydedilebilir.

Proje Adı : Touch Free Life Care, Tasarımcıların adı : nikita chandekar, Müşterinin adı : MIT Institute of Design.

Touch Free Life Care Hasta Izleme Sistemi

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.