Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Heykelsi Tezgah

Metric - Ganic

Heykelsi Tezgah Metric-Ganic ile Chen, uygarlığın bilgiyi nasıl damgaladığı ve insanların dünyayı kültür ve tarih yaratmak için nasıl şekillendirdiği kavramını araştırıyor - bu mercek aracılığıyla, heykelsi tezgah, doğal ve matematiksel kalıpların incelenmesi yoluyla keşfediliyor. İnorganik ve organik formları birbirinden ayıran ahşabın origami görünümü, ormanı ve toprağı temsil eden beyaz meşenin doğal tanesiyle tezat oluşturan matematiksel hesaplamalara dayanan insan bilgisinin bir temsilidir.

Proje Adı : Metric - Ganic, Tasarımcıların adı : Webber (Ping-Chun) Chen, Müşterinin adı : 'Make It' Exhibition, Victoria University, New Zealand.

Metric - Ganic Heykelsi Tezgah

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.