Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lamba

Idiomi

Lamba Idiomi; üç boyutunda bir lamba ve aydınlatma dizisi farklı senaryolar oluşturabilir ve çevreyi gerçekten yeni bir ışıkla zenginleştirebilir. Işığın bir ifade aracı olmak istiyor. Bu lamba, beyazın şekerinin yanı sıra çizgi ve şeklin saflığı temalarını hatırlatır. Deyim, ışığın insanı günlük eylemler, duyumlar, duygular ve anlarda eskort etmesine izin verir. LED'in yenilikçi potansiyeli sayesinde, onu çevreleyen durumlara uyum sağlayabilir.

Proje Adı : Idiomi, Tasarımcıların adı : Nicolò Caruso, Müşterinin adı : Nicolò Caruso.

Idiomi Lamba

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım röportajı

Dünyaca ünlü tasarımcılarla röportajlar.

Tasarım gazetecisi ile dünyaca ünlü tasarımcılar, sanatçılar ve mimarlar arasındaki tasarım, yaratıcılık ve yenilik üzerine en son röportajları ve konuşmaları okuyun. Ünlü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların ve yenilikçilerin en son tasarım projelerini ve ödüllü tasarımlarını görün. Yaratıcılık, yenilikçilik, sanat, tasarım ve mimariye ilişkin yeni içgörüler keşfedin. Harika tasarımcıların tasarım süreçleri hakkında bilgi edinin.