Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lamba

Idiomi

Lamba Idiomi; üç boyutunda bir lamba ve aydınlatma dizisi farklı senaryolar oluşturabilir ve çevreyi gerçekten yeni bir ışıkla zenginleştirebilir. Işığın bir ifade aracı olmak istiyor. Bu lamba, beyazın şekerinin yanı sıra çizgi ve şeklin saflığı temalarını hatırlatır. Deyim, ışığın insanı günlük eylemler, duyumlar, duygular ve anlarda eskort etmesine izin verir. LED'in yenilikçi potansiyeli sayesinde, onu çevreleyen durumlara uyum sağlayabilir.

Proje Adı : Idiomi, Tasarımcıların adı : Nicolò Caruso, Müşterinin adı : Nicolò Caruso.

Idiomi Lamba

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.