Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tuvalet

Versus

Tuvalet Hayatımız hiç bitmeyen bir haz ve konfor arayışıdır. Hepimiz işlevsellik ve tasarım arasındaki en iyi dengeyi bulmaya çalışıyoruz ve eğer ürünün ekonomik olmasını istiyorsak bu onu daha da zorlaştırıyor. Yakın akuple wc ile tam olarak bu dengeyi bulmaya çalışıyordum. Verimliliği artırma, su ve malzeme tasarrufu gibi yeni yaklaşımları ve teknolojileri bir araya getiriyor ve aynı zamanda tüm bu güzel şeyler cesur, yekpare ve abartılı bir tasarımın altında gizli.

Proje Adı : Versus, Tasarımcıların adı : Vasil Velchev, Müşterinin adı : MAGMA graphics.

Versus Tuvalet

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.