Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kentsel Elektrikli Trike

Lecomotion

Kentsel Elektrikli Trike Hem çevre dostu hem de yenilikçi LECOMOTION E-trike, iç içe alışveriş sepetlerinden ilham alan elektrikli yardımcı bir üç tekerlekli bisiklettir. LECOMOTION E-üç tekerlekli bisikletler, kentsel bisiklet paylaşım sisteminin bir parçası olarak çalışmak üzere tasarlanmıştır. Kompakt depolama için birbiri içine yerleştirmek ve sallanan bir arka kapı ve çıkarılabilir bir krank seti ile bir seferde birçoklarının toplanmasını ve hareket etmesini kolaylaştırmak için de tasarlanmıştır. Pedal çevirme yardımı sağlanır. Destek pili olan veya olmayan normal bir bisiklet olarak kullanabilirsiniz. Kargo ayrıca 2 çocuk veya bir yetişkinin taşınmasına izin verdi.

Proje Adı : Lecomotion, Tasarımcıların adı : Natacha Lesty, Müşterinin adı : Lesty design.

Lecomotion Kentsel Elektrikli Trike

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.