Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konut Ev

Tempo House

Konut Ev Bu Proje, Rio de Janeiro'nun en büyüleyici mahallelerinden birinde sömürge tarzı bir evin tamamen yenilenmesidir. Egzotik ağaçlar ve bitkilerle dolu (ünlü peyzaj mimarı Burle Marx'ın orijinal manzara planı) dolu olağanüstü bir sitede yer alan ana amaç, büyük pencereleri ve kapıları açarak dış bahçeyi iç mekanlara entegre etmekti. Dekorasyon önemli İtalyan ve Brezilya markalarına sahiptir ve konsepti bir tuval olarak sahip olmaktır, böylece müşteri (bir sanat koleksiyoncusu) en sevdiği parçaları gösterebilir.

Proje Adı : Tempo House, Tasarımcıların adı : Gisele Taranto, Müşterinin adı : Gisele Taranto Arquitetura.

Tempo House Konut Ev

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.