Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Masa Lambası

M.T.F. ( My True Friend)

Masa Lambası MTF (Gerçek Arkadaşım) lambasının bir köpek biçimindeki benzersizliği, öncelikle neşeli, sıcak çocuk odasından ve soğuk resmi çalışma ofisi ile biten hemen hemen her dekora sığabilmesidir. İkincisi, benzersiz bir malzeme kombinasyonuna sahiptir - bir füzyon stili oluşturan ahşap, plastik, metal, cam. Üçüncü benzersiz özellik, tüm lambaların 360 derecelik bir pivot koluna ve herhangi bir açıdan serbest eğime sahip olmamasıdır. Ayrıca, lambamız konforlu ergonomik kilitlerle sağlam sabitleme imkanı sağlar.

Proje Adı : M.T.F. ( My True Friend), Tasarımcıların adı : Taras Zheltyshev, Müşterinin adı : Fiat Lux.

M.T.F. ( My True Friend) Masa Lambası

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımcısı

Dünyanın en iyi tasarımcıları, sanatçıları ve mimarları.

İyi tasarım büyük bir takdiri hak eder. Her gün, özgün ve yenilikçi tasarımlar, harika mimari, şık moda ve yaratıcı grafikler yaratan harika tasarımcılara yer vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugün size dünyanın en büyük tasarımcılarından birini sunuyoruz. Bugün ödüllü bir tasarım portföyüne göz atın ve günlük tasarım ilhamınızı alın.