Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Masa Lambası

M.T.F. ( My True Friend)

Masa Lambası MTF (Gerçek Arkadaşım) lambasının bir köpek biçimindeki benzersizliği, öncelikle neşeli, sıcak çocuk odasından ve soğuk resmi çalışma ofisi ile biten hemen hemen her dekora sığabilmesidir. İkincisi, benzersiz bir malzeme kombinasyonuna sahiptir - bir füzyon stili oluşturan ahşap, plastik, metal, cam. Üçüncü benzersiz özellik, tüm lambaların 360 derecelik bir pivot koluna ve herhangi bir açıdan serbest eğime sahip olmamasıdır. Ayrıca, lambamız konforlu ergonomik kilitlerle sağlam sabitleme imkanı sağlar.

Proje Adı : M.T.F. ( My True Friend), Tasarımcıların adı : Taras Zheltyshev, Müşterinin adı : Fiat Lux.

M.T.F. ( My True Friend) Masa Lambası

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.