Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Düğün Töreni Sahnesi

Depiction

Düğün Töreni Sahnesi Bir düğün için güzel tasarlanmış seti. Grand avenue yumuşak beyaz kürklü halıya davetlidir. Geçit, Roma sütunlar, Heykel, yuvarlak taç tarzı oturma ve büyük "Fontana-di-trevi" ile Roma şehrinin özünü hissetmek. Akan suyun sesi, yeni evli olanı selamlarken arka planda dinlendirici bir müzik yaratır. Takımdaki tek kişi, gerçek yapıyı hiç duymamış veya görmemiş ve hala her şeyi sadece 20 gün içinde yapmak için güvenilir olan orijinal yapının% 100 tasvirini almamıştır.

Proje Adı : Depiction, Tasarımcıların adı : Arundhati Subodh Sathe, Müşterinin adı : Victrans Engineers.

Depiction Düğün Töreni Sahnesi

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.