Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Reklam Afişi

Amal Film Festival

Reklam Afişi Afiş, festivallerdeki neşeli kutlamalardan ilham aldı. Tasarım, zengin İspanyol kültüründe var olan farklılıkları kucaklamak ve kutlamak için yaratıldı. İspanya, tarihi ve kimliği bakımından zengin çok kültürlü bir ülke olduğundan, poster Avrupalılar ile Araplar, Müslümanlar ve Hıristiyanlar arasındaki umudu vurgulamak için tasarlandı. Proje, Londra, Birleşik Krallık'taki Barnbrook stüdyosunda tasarlandı. Afişin tasarlanması 1 hafta sürdü. Kullanılan renkler, tip ve semboller İspanyol ve Arap kültürlerinin kesişiminden esinlenmiştir.

Proje Adı : Amal Film Festival, Tasarımcıların adı : Lama, Rama, and Tariq Ajinah, Müşterinin adı : Lama Ajeenah.

Amal Film Festival Reklam Afişi

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.