Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Alışveriş Merkezi

Fluxion

Alışveriş Merkezi Bu programın ilham kaynağı eşsiz bir yapıya sahip olan karınca tepelerinden geliyor. Karınca tepelerinin iç yapısı çok karmaşık olmasına rağmen, büyük ve düzenli bir krallık inşa edebilir. Bu, mimari yapısının son derece rasyonel olduğunu göstermektedir. Bu arada, karınca tepelerinin zarif kemerlerinin içi, ekstra zarif görünen heybetli bir saray inşa ediyor. Bu nedenle, tasarımcı hem sanatsal hem de iyi inşa edilmiş alanın yanı sıra karınca tepelerini inşa etmek için karıncanın bilgeliğini referans olarak kullanır.

Proje Adı : Fluxion, Tasarımcıların adı : Zhipeng Kang, Müşterinin adı : HUAQIAO UNIVERSITY.

Fluxion Alışveriş Merkezi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.