Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Alışveriş Merkezi

Fluxion

Alışveriş Merkezi Bu programın ilham kaynağı eşsiz bir yapıya sahip olan karınca tepelerinden geliyor. Karınca tepelerinin iç yapısı çok karmaşık olmasına rağmen, büyük ve düzenli bir krallık inşa edebilir. Bu, mimari yapısının son derece rasyonel olduğunu göstermektedir. Bu arada, karınca tepelerinin zarif kemerlerinin içi, ekstra zarif görünen heybetli bir saray inşa ediyor. Bu nedenle, tasarımcı hem sanatsal hem de iyi inşa edilmiş alanın yanı sıra karınca tepelerini inşa etmek için karıncanın bilgeliğini referans olarak kullanır.

Proje Adı : Fluxion, Tasarımcıların adı : Zhipeng Kang, Müşterinin adı : HUAQIAO UNIVERSITY.

Fluxion Alışveriş Merkezi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.