Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kamu Meydanı

Brieven Piazza

Kamu Meydanı Bu tasarımın arkasındaki ilham, tarihi Kufi Kaligrafisinde belirtilen bir karakter ve otantiklik dokunuşuyla Mondrian soyutlamasının ve sembolizminin sadeliğine ve kavrayışına olan sevgidir. Bu tasarım, çıplak göz gözlemiyle ilgili farklı görünen çelişkili stilleri karıştırırken, arkalarındaki felsefenin derinliklerine inerken, bariz bir kavrayışın ötesinde çekici.

Proje Adı : Brieven Piazza , Tasarımcıların adı : Dalia Sadany, Müşterinin adı : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Brieven Piazza  Kamu Meydanı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.