Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kentsel Lojistik Sistemi

link

Kentsel Lojistik Sistemi Link, mevcut toplu taşıma altyapısını kullanan senkronize bir kentsel lojistik sistemidir. Sistem, şehirdeki yükün kesintisiz ve sürdürülebilir bir şekilde dağıtılmasını sağlar. Konsolidasyon merkezleri, mahalle depolama alanları ve yerel işletmeler arasında robotik, elektrikli araçlar filosu kullanarak bağlantı kuran bir ağdır. Araçlar, otobüsleri ve tramvayları takip ederek trafiğe müdahale etmeden şehir içinde ilerliyor. Link sistemi dağıtım mesafelerini kısaltarak kamyonlara olan ihtiyacı azaltır ve son yarım mil için teslimat alternatiflerini açar.

Proje Adı : link, Tasarımcıların adı : Ayelet Fishman, Müşterinin adı : Ayelet Fishman.

link Kentsel Lojistik Sistemi

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.