Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Iç Tasarım

CRONUS

Iç Tasarım Bu üyelerin bar salonu, şık şehir geceleri geçirmeye hevesli yöneticileri hedefliyor. Üye olmak isteyenler ve bu barı kullanmak isteyenler için özel ve sıradışı bir şeyler hissedeceğinizi söylemeye gerek yok. Dahası, burayı kullanmaya başladığınızda, kullanılabilirlik ve rahatlık, operasyon formu için büyük bir öneme sahip olacaktır. Yukarıda bahsedilen bu iki yönü oldukça tuhaf bulabilirsiniz ve tam olarak doğru teması vermek bizim görevimizdi. Gerçekten de, bu "iki yön", bu bar salonunu tasarlarken anahtar sözcük oldu.

Proje Adı : CRONUS, Tasarımcıların adı : Aiji Inoue, Müşterinin adı : Doyle Collection co.ltd..

CRONUS Iç Tasarım

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.