Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ofis Tasarımı

Brockman

Ofis Tasarımı Madencilik ticaretine dayalı bir yatırım şirketi olarak, verimlilik ve üretkenlik, iş rutininin temel unsurlarıdır. Tasarım başlangıçta doğadan ilham aldı. Tasarımda göze çarpan bir diğer ilham, geometriye yapılan vurgudur. Bu kilit unsurlar tasarımların ön saflarında yer aldı ve böylece biçim ve mekanın geometrik ve psikolojik anlayışları kullanılarak görsel olarak çevrildi. Dünya standartlarında ticari binanın prestijini ve itibarını korurken, cam ve çelik kullanımı ile benzersiz bir kurumsal arena doğar.

Proje Adı : Brockman , Tasarımcıların adı : Catherine Cheung, Müşterinin adı : THE XSS LIMITED.

Brockman  Ofis Tasarımı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımcısı

Dünyanın en iyi tasarımcıları, sanatçıları ve mimarları.

İyi tasarım büyük bir takdiri hak eder. Her gün, özgün ve yenilikçi tasarımlar, harika mimari, şık moda ve yaratıcı grafikler yaratan harika tasarımcılara yer vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugün size dünyanın en büyük tasarımcılarından birini sunuyoruz. Bugün ödüllü bir tasarım portföyüne göz atın ve günlük tasarım ilhamınızı alın.