Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ofis Tasarımı

Brockman

Ofis Tasarımı Madencilik ticaretine dayalı bir yatırım şirketi olarak, verimlilik ve üretkenlik, iş rutininin temel unsurlarıdır. Tasarım başlangıçta doğadan ilham aldı. Tasarımda göze çarpan bir diğer ilham, geometriye yapılan vurgudur. Bu kilit unsurlar tasarımların ön saflarında yer aldı ve böylece biçim ve mekanın geometrik ve psikolojik anlayışları kullanılarak görsel olarak çevrildi. Dünya standartlarında ticari binanın prestijini ve itibarını korurken, cam ve çelik kullanımı ile benzersiz bir kurumsal arena doğar.

Proje Adı : Brockman , Tasarımcıların adı : Catherine Cheung, Müşterinin adı : THE XSS LIMITED.

Brockman  Ofis Tasarımı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.