Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sergi Alanı

Ideaing

Sergi Alanı Bu C & C Design Co, Ltd tarafından tasarlanan 2013 Guangzhou Tasarım Haftası kurumsal sergi salonu. Tasarım düzgün dokunmatik ekran ve kapalı projektör tarafından görüntülenen 91 metrekareden daha az bir alanı atıyor. Işık kutusunda görüntülenen QR kodu, işletmenin web bağlantılarıdır. Bu arada, tasarımcılar tüm binanın görünümünün insanları canlılık dolu bir his haline getirebileceğini umuyor ve bu nedenle tasarım şirketinin sahip olduğu yaratıcılığı, yani “bağımsızlık ruhunu ve özgürlük fikrini” savunuyorlar. .

Proje Adı : Ideaing, Tasarımcıların adı : Zheng Peng, Müşterinin adı : C&C Design Co.,Ltd..

Ideaing Sergi Alanı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.