Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yemek Masası

Octopia

Yemek Masası Octopia by ArteNemus, bir ahtapotun morfolojisine dayalı bir tablodur. Tasarım, elipsoid şekilli bir merkezi gövdeye dayanmaktadır. Organik şekilli sekiz bacak ve kol, radyal olarak ortaya çıkar ve bu merkezi gövdeden uzanır. Bir cam üst kısım, yaratılışın yapısına görsel erişimi vurgular. Octopia'nın üç boyutlu görünümü, yüzeylerdeki ahşap kaplamanın rengi ile kenarların ahşap rengi arasındaki kontrast ile vurgulanmaktadır. Octopia'nın yüksek kaliteli görünümü, olağanüstü kalitede ağaç türlerinin kullanılması ve üstün işçilikle vurgulanmaktadır.

Proje Adı : Octopia, Tasarımcıların adı : Eckhard Beger, Müşterinin adı : ArteNemus.

Octopia Yemek Masası

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.