Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Organik Mobilya Ve Heykel

pattern of tree

Organik Mobilya Ve Heykel İğne yapraklı kısımları verimsiz bir şekilde kullanan bir bölme önerisi; yani, gövdenin üst yarısının ince kısmı ve köklerin düzensiz şekilli kısmı. Yıllık organik halkalara dikkat ettim. Bölmenin örtüşen organik kalıpları, inorganik bir alanda rahat bir ritim yarattı. Bu malzeme döngüsünden doğan ürünlerle, organik mekansal yönelim tüketici için bir olasılık haline gelir. Dahası, her ürünün benzersizliği onlara çok daha yüksek bir değer verir.

Proje Adı : pattern of tree, Tasarımcıların adı : Hiroyuki Morita, Müşterinin adı : studio Rope.

pattern of tree Organik Mobilya Ve Heykel

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.