Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Musluk Havzası Mikser

Straw

Musluk Havzası Mikser Pipetli lavabo bataryasının tasarımı, yazın serinletici bir içecek veya kışın sıcak bir içecekle gelen genç ve eğlenceli pipetlerin boru şeklindeki formlarından ilham almıştır. Bu proje ile aynı anda çağdaş, şık ve eğlenceli bir tasarım nesnesi yaratmak istedik. Havzayı bir kap olarak kabul edersek, ilk fikir, musluğu kullanıcıyla temas elemanı olarak vurgulamayı amaçlamıştır, tıpkı içme kamışlarının bir içeceğin temas noktası olması gibi.

Proje Adı : Straw, Tasarımcıların adı : Ctesi - Barros & Moreira, SA, Müşterinin adı : Ctesi - Barros & Moreira, S.A..

Straw Musluk Havzası Mikser

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.