Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kahve Seti

Relax

Kahve Seti Setin temel amacı ilişkilerin beslenmesini teşvik etmektir. Kahve içme geleneğini günümüzün hızlı tempolu dünyasına geri getirmeyi amaçlıyor. Endüstriyel betonun ve hassas porselenin topluluğu alışılmadık bir kontrast yaratır ve farklı dokular birbirini vurgular. Kümenin ilişki güçlendirme amacı, öğelerin tamamlayıcı formlarında kendini gösterir. Bardaklar kendi başlarına duramayacağından, sadece paylaşılan tepsilerine yerleştirildiklerinde, kahve seti insanları kahve içerken birbirleriyle sohbet etmeye çağırır.

Proje Adı : Relax, Tasarımcıların adı : Rebeka Pakozdi, Müşterinin adı : Pakozdi.

Relax Kahve Seti

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.