Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kahve Seti

Relax

Kahve Seti Setin temel amacı ilişkilerin beslenmesini teşvik etmektir. Kahve içme geleneğini günümüzün hızlı tempolu dünyasına geri getirmeyi amaçlıyor. Endüstriyel betonun ve hassas porselenin topluluğu alışılmadık bir kontrast yaratır ve farklı dokular birbirini vurgular. Kümenin ilişki güçlendirme amacı, öğelerin tamamlayıcı formlarında kendini gösterir. Bardaklar kendi başlarına duramayacağından, sadece paylaşılan tepsilerine yerleştirildiklerinde, kahve seti insanları kahve içerken birbirleriyle sohbet etmeye çağırır.

Proje Adı : Relax, Tasarımcıların adı : Rebeka Pakozdi, Müşterinin adı : Pakozdi.

Relax Kahve Seti

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.