Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konut Iç Mekan

Beijing Artists' House

Konut Iç Mekan Çin'deki 30 yıllık hızlı sanayileşmenin ardından bu proje, mimarisine modern bir bakış açısı getiren bir ülkenin temel sosyal değişimlerini ve endüstriyel gelişimini yansıtıyor. Bu anlamda ev, geleneksel referanslardan uzaklaşıp endüstriyel bir gerçekliğe doğru hareket ediyor. Gizli bir acımasız travma olarak değil, daha ziyade refahı topluma dağıtabilecek bir ilerleme gücü olarak Çin'in endüstriyel yeteneklerini keşfetmeyi amaçlıyor.

Proje Adı : Beijing Artists' House, Tasarımcıların adı : Yan Pan, Müşterinin adı : A photography in Beijing.

Beijing Artists' House Konut Iç Mekan

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.