Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ulaşım Merkezi

Viforion

Ulaşım Merkezi Proje çevre şehirlerdeki yerleşimleri şehrin canlı merkezine kolay ve etkin bir şekilde bağlayan bir Ulaşım Merkezidir. Bunu tren istasyonu, metro istasyonu, iskele, otobüs istasyonu gibi değişik ulaşım araçlarını birleştirerek ve bütün bunlara ilave hizmetler de ekleyerek, bölgeyi gelecek gelişmeler için bir katalizatör haline getirerek yapar.

Proje Adı : Viforion, Tasarımcıların adı : Ahmed Khaled, Müşterinin adı : COSIGN GROUP , Polygon Design Studio.

Viforion Ulaşım Merkezi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.