Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Modüler İç Tasarım Sistemi

More _Light

Modüler İç Tasarım Sistemi Birleştirilebilir, ayrılabilir ve çevre dostu bir modüler iç tasarım sistemi. More_Light’ın yeşil bir ruhu vardır ve kullanım çok kolaydır. Bağlantı sistemi ve kare modüllerin esnekliği sayesinde yenilikçidir ve tüm günlük ihtiyaçlarınızı karşılamaya çok uygundur. Değişik boyutlarda ve derinlikte kitap rafları, raf, panel duvar, teşhir sehpası, duvar üniteleri, oturak ve masa yapabilirsiniz. Çok geniş kaplama, renk ve desen çeşitleri sayesinde daha kişisel tasarımlarla kişiye özgü modeller yaratabilirsiniz. Ev, ofis ve mağaza tasarımlarına uygundur.

Proje Adı : More _Light, Tasarımcıların adı : Giorgio Caporaso, Müşterinin adı : Giorgio Caporaso Design.

More _Light Modüler İç Tasarım Sistemi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.