Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sanat Enstalasyonu

S.Joao Structure

Sanat Enstalasyonu Tasarım, yerel olarak 'S olarak bilinen tipik bir Portekiz sokak festivalini yansıtıyor. João'. Avrupa'nın en canlı sokak festivallerinden birinde Porto halkı, geleneksel olarak birbirlerine sarımsak çiçekleri veya yumuşak plastik çekiçlerle davul çalarak Aziz John "the Baptist" e saygı duyarlar. Tüm gece fırlatılan havai fişeklerle birlikte sokakları dolduran kurdeleler ve bayrakların rengiyle karakterize edilen 'S. João yapısı, bu atmosferi yansıtıcı, parlak bir malzeme ile kaplanmış asılı balon benzeri formlarla yeniden yorumluyor.

Proje Adı : S.Joao Structure, Tasarımcıların adı : FAHR 021.3, Müşterinin adı : Instituto de Design de Guimarães.

S.Joao Structure Sanat Enstalasyonu

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.