Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Hiv Farkındalık Kampanyası

Fight Aids

Hiv Farkındalık Kampanyası HIV, birçok söylenti ve yanlış bilgi ile çevrilidir. Global'deki yüzlerce genç, korunmasız seks veya iğne paylaşımı yoluyla her yıl HIV ile enfekte oluyor. Enfekte olan annelerden çok daha az sayıda HIV'li gençler doğdu. Bugün, HIV ile yaşayan insanların, tıpkı soğuk algınlığı ve grip gibi virüslerin tedavisi olmadığı gibi, asla hasta bile olmayacakları umudu var. Virüsle yaşayan insanlar, başkalarını HIV'e maruz bırakabilecek riskleri (korunmasız seks yapmak gibi) almamaya çok dikkat etmelidir.

Proje Adı : Fight Aids, Tasarımcıların adı : Shadi Al Hroub, Müşterinin adı : American University of Madaba.

Fight Aids Hiv Farkındalık Kampanyası

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.